Toptan Satın Alma İçin Formu Doldurabilirsiniz

İLETİŞİM

Telefon:

Gsm: (0532) 355 2479

 

Adres:

Oluklu Mahallesi No:41
FATSA-ORDU

E-Posta:

info@bodurbitki.com

    Destek İçin İletişim Formunu Doldurun

TOPTAN SATIŞLARIMIZ HAKKINDA

Toptan satışlarımız; bazı bitki türlerinde devam etmektedir. Üretim ve tedarik yönünden süreklilik arzeden bitkiler, toptan satış kalemlerin başlıcalarıdır.

Özellikle “toptan talepleriniz için teklif isteyiniz” yazan ürünlerimizin; toptan satışlara uygun standart ve stoklarda olduğunu belirtmek isteriz. Bu ürünler mevsimin her döneminde temin ve tedarik edilebilir.

Toptan bitki ürün kalemlerimizin bir bölümü kendi fidanlıklarımızda yetiştirilmektedir. Meyve ve bazı kalemler ise iş partnerlerimiz tarafından üretilmektedir. Talep oluşturduğunuz andan itibaren en hızlı şekilde beklentilerinize uygun ürün ve fiyatlandırma teklifi tarafınıza gönderilir. Fiyatlandırma, teslimat ve ödeme koşulları konusunda mutabık olunduktan sonra en uygun lojistik taşıma seçenekleri belirlenir. Ürünler mevsim koşulları da dikkate alınarak gönderim yapılacak araca muntazam istiflenir ve en az zarar görecek şekilde adres ulaşması sağlanır.

Bodur bitki konseptine uygun bitkiler; her ne kadar çap, boy ve saksı ölçüleri verilmiş olsa bile canlı ve hassas ürünler olması nedeniyle her bir bitkinin tıpkı aynısı olması mümkün olmamaktadır. Bu konuda müşterilerimizin anlayış göstermesi beklentimizdir.

Firma olarak; müşteri memnuniyetini önceliklerimiz arasında bulundurmak temel ilkemizdir.