| bodurbitki.com

Bodur Bitki olarak; bahçe düzenleme, bitki üretimi, çim, hazır rulo çim ve peyzaj sulama sistemleri konusunda 2009 yılından beri faaliyet göstermekte olup alanında projelendirme, uygulama bakım danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz.

Firmamız faaliyete geçtiği günden günümüze kadar sektörde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmalar arasında kendisine haklı bir yer edinmiştir.

Alanında uzman tecrübeli ekibimizle peyzaj sektöründe karşılaşacağınız her soruna akılcı ve uygun çözümler; gerçekleşmesini istediğiniz her talebinize profesyonel destek ile yanınızdayız.

Fabrika çevresi, villa bahçeleri, site ve apartman bahçeleri, küçük işletme teras ve bahçeleri başlıca çalışma alanlarımızdır.

Gelişmekte olan inşaat sektörüne paralel olarak; müteahhit firmaların bütçe ve beklentilerine uygun peyzaj uygulama çözümleri sağlamayı amaçlamaktayız.

BİTKİ TÜRÜ
[/vc_column_text][/vc_column]

5+

YILLIK DENEYİM

5,000

MÜŞTERİ

10,000+

TAKİPÇİ

[/vc_row]

HIZLI HİZMET

Siparişleriniz hemen alınıp, hızlı ve güvenli bir şekilde hazırlanır.

7/24 SİPARİŞ VEREBİLME

İstediğiniz saatte sipariş verebilirsiniz, mesai saatlerinde siparişleriniz teslimata hazır hale gelir.

KALİTELİ HİZMET

Ürünlerimiz tekrar kontrol edilerek paketlenir ve teslimat için hazır hale getirilir. Bu aşamalarda sizlere de gerek sms gerek mail yoluyla bilgilendirme yapılır.

MAĞAZAMIZ

Bodurbitki.com e-ticaret mağazamız, Ordu – Fatsa,da 3000 m2 alan içinde bulunmaktadır. E-ticaret hizmetimizin yanı sıra toptan ve perakende satışlarımızı da buradan yapmaktayız. Satış ve hizmet yerimizin konum itibarı ile merkezi ve park sorunu olmayan yerde olması, iş yerimize gelerek ürün almak isteyen müşterilere kolaylık sağlamaktadır.

Bahçe ve bitki bakımları için profesyonel bahçıvan desteği vermekteyiz.