Mağazamızı Yakından İnceleyin

Ender Peyzaj Ürünleri | bodurbitki.com

Ender Peyzaj olarak; bahçe düzenleme, bitki üretimi, çim, hazır rulo çim ve peyzaj sulama sistemleri konusunda 2009 yılından beri faaliyet göstermekte olup alanında projelendirme, uygulama bakım danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz.

Firmamız faaliyete geçtiği günden günümüze kadar sektörde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmalar arasında kendisine haklı bir yer edinmiştir.

Alanında uzman tecrübeli ekibimizle peyzaj sektöründe karşılaşacağınız her soruna akılcı ve uygun çözümler; gerçekleşmesini istediğiniz her talebinize profesyonel destek ile yanınızdayız.

Fabrika çevresi, villa bahçeleri, site ve apartman bahçeleri, küçük işletme teras ve bahçeleri başlıca çalışma alanlarımızdır.

Gelişmekte olan inşaat sektörüne paralel olarak; müteahhit firmaların bütçe ve beklentilerine uygun peyzaj uygulama çözümleri sağlamayı amaçlamaktayız.

50+

BİTKİ TÜRÜ

5+

YILLIK DENEYİM

5,000

MÜŞTERİ

10,000+

TAKİPÇİ

HIZLI HİZMET

Siparişleriniz hemen alınıp, hızlı ve güvenli bir şekilde hazırlanır.

7/24 SİPARİŞ VEREBİLME

İstediğiniz saatte sipariş verebilirsiniz, mesai saatlerinde siparişleriniz teslimata hazır hale gelir.

KALİTELİ HİZMET

Ürünlerimiz tekrar kontrol edilerek paketlenir ve teslimat için hazır hale getirilir. Bu aşamalarda sizlere de gerek sms gerek mail yoluyla bilgilendirme yapılır.

MAĞAZAMIZ

Bodurbitki.com e-ticaret mağazamız, İzmir merkez lokasyonu olan Bayraklı’da 3000 m2 alan içinde bulunmaktadır. E-ticaret hizmetimizin yanı sıra toptan ve perakende satışlarımızı da buradan yapmaktayız. Satış ve hizmet yerimizin konum itibarı ile merkezi ve park sorunu olmayan yerde olması, iş yerimize gelerek ürün almak isteyen müşterilere kolaylık sağlamaktadır.

Ürünlerimiz; peyzaj ürünleri ve bodur bitki konseptine uygun olarak çeşitlenmiştir. Bazı ürünler e-ticaret sayfamıza henüz eklenmedi. Eklenmeyen ürünler, açık bahçe toprağı, galvaniz çim sınırlayıcı, çim kapak harcı, travers, dökme gübreli bahçe toprağı gibi ürünler, taşıma yönünden maliyetli ve hassas olanlardır.

İşletmemizin bir bölümü kapalı sera alan olup iç mekan süs bitkilerini muhafaza ve teşhir etmekteyiz. Kaktüs ve sukulentlerinde bulunduğu bu alanda özenle bakım yapılarak stoklanan ürünler, özel kutularda hassas bir şekilde ambalajlanarak gönderilmektedir.
İşletmemizin yarı açık alnında torflu toprak torbalama dolum makinamız bulunmaktadır. İç ve dış mekan bitki-fide dikim toprağı olarak üretilen 5, 10, 40 ve 80 lt. ürünler Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. Yine bu alanda dekoratif taşlar, toprak ve düzenleyicileri olan perlit, lav taşı, çam kabuğu gibi ürünler bulunmaktadır. Çam kabuğu, perlit, torf ve orman humusu karışımı ile özel orkide toprağı üretmekteyiz. Karışımı tamamen bize ait olan bu ürün için kullanıcılardan çok olumlu yorumlar almaktayız. Bu ürünler farklı ebatlarda torbalanarak satışa sunulmuştur.

Küçük bir kapalı alanımızda ahşap atölyemiz bulunmaktadır. Burada ahşap saksı ve çiçekliklerin üretimi yapılmaktadır. Küçük kapalı alanımızın ikincisinde beton saksı üretimi yapmaktayız. Beton saksılar prekast, cam elyaf katkılı bonsai özellikleriyle sınırlıdır. Diğer bir alan ise açık alan olup dış mekan bitkilerimizin bulunduğu alandır. Bu alanda satışa sunduğumuz bodur bitkilerin yanı sıra değişken zamanlarda farklı bitkiler bulunduruyoruz. Bu alanımızın bir bölümünde boansai bitki çalışma denemeleri yapılmaktadır. Hobi düzeyinde olan bonsai çalışmalarımız; sabırla ve keyifle bonsai severlerin beğenisine hazırlanmaktadır.

İşletmemize gelen müşteri ve misafirler, çalışma konseptimize uygun konularda danışmanlık desteği alabildikleri gibi, dışarıdan getirdikleri ürünleri bizim ürünlerimizle tanzim edebilirler.

Bahçe ve bitki bakımları için profesyonel bahçıvan desteği vermekteyiz.